Desmito gadu notiks "Vasarsvētki Grīziņkalnā"

30. Maijs 2014

Latvijas Sieviešu invalīdu asociācija"Aspazija" sadarbībā ar Rīgas Domes Izglītības kultūras un sporta departamentu jau desmito gadu aicina rīdziniekus - īpaši Grīziņkalna apkaimes iedzīvotājus uz labdarības koncertu "Vasarsvētki Grīziņkalnā". Pasākums norisināsies Grīziņkalna parkā  - pie 1905. Gada pieminekļa          2014. gada 8. jūnijā no plkst. 14:00.

Pasākuma mērķis:

  • Sekmēt seno Grīziņkalna svētku un tradīciju atjaunošanu;
  • Veicināt kultūras pasākumu norisi Grīziņkalna parkā un to pieejamību;
  • Sekmēt sadarbību starp dažādiem mākslinieciskās pašdarbības kolektīviem;
  • Radīt interesi par Grīziņkalna vēsturi un vēlmi piedalīties tās veidošanā;
  • Veicināt pozitīvu attieksmi pret vecāko paaudzi un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām;
  • Sekmēt pilsoniskās sabiedrības veidošanos caur kultūras pasākumiem. 

 

Koncertā piedalās senioru deju kopas "Aspazija" un "Saules", kā arī biedrības LSIA "Aspazija" vokālais ansamblis "Ilgas". Pirmo reizi mūsu viesi ir Rīgas Vācu kultūras biedrības vokālais ansamblis "Morgenrot", savukārt jau otro gadu koncertā savu muzikālo sniegumu rāda bērnu mūzikas skolas "Namiņš" vokāli instrumentālais ansamblis. Ar krāsainu akcentu uzstājas bērnu un jauniešu vokālā studija "Nots". Tālāku ceļu mērojuši mūsu kaimiņvalsts Igaunijas senioru deju kolektīvi "Anu", "Kuukiir", "Laaberjalg", Sartsaked seeniorid" un "Kanarbikuoied".

No plkst. 10:00 LSIA "Aspazija" telpās Pērnavas ielā 54 - 14 RCB Grīziņkalna filiālbibliotēka piedāvā izstādi "Jānis Grīziņš ir atgriezies te - savā Vārnu ielā". Biedrība "Aspazija" organizē floristikas un daiļamatniecības darbu izstādi.

Visas dienas garumā biedrības "Aspazija" pagalmā, Pērnavas ielā 54 ir apskatāma Latvijas bērnu zīmējumu izstāde "Piedzīvojumi Vārnu ielā!"

Uz tikšanos Grīziņkalnā! Vasarsvētki Grīziņkalnā 2014


© LSIA „Aspazija”